+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Temat: Gdy miłość się kończy..

 1. #21
  asap
  Member asap is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja uważam, że miłość to wynik wielu składowych - pomijając chemię, jest to też kwestia charakteru i tego, co dzieje się wokół: kogo spotykamy na naszej drodze, jak układa nam się w pracy itp. W momentach zawahania lubię czytać sobie portal psychologiczny Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, który często otwiera mi oczy na wiele spraw, jakie się dzieją w moim związku ale też poza nim. Ostatnio na przykład pojawił się artykuł o zachowaniach męzczyzn, których kobiety nigdy nie zrozumieją To mi pokazało, że wszystko działa w dwie strony: oni nie rozumieją, dlaczego my robimy pewne rzeczy, a my denerwujemy się na nich, że zawsze zachowują się w dany sposób, a okazuje się że to tak samo kwestia ich charakteru a nie złośliwosci jak u nas

 2. #22
  marysia.co
  Senior Member marysia.co is on a distinguished road

  Domyślnie

  Moim zdaniem warto jest czasami powalczyć o związek. Zresztą chyba tak samo myślą mężczyźni, skoro w internecie można odnaleźć poradnik mówiące o tym Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja. Nie uważam, że każdy związek jest tego wart, ale czasami lepiej się nie poddawać.

 3. #23
  tania
  Senior Member tania is on a distinguished road

  Domyślnie

  Myślę, że warto wybrać się na terapię dla par. Znajomi podczas kryzysu w swoim związku wybrali się do Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja . Terapia okazała się pomocna i wciąż są razem, a sytuacja wcale nie wyglądała kolorowo. Myślę, że taka terapia może zdziałać cuda.

 4. #24
  Garis
  Junior Member Garis is on a distinguished road

  Domyślnie

  A ja uważam, że terapia raczej nie pomoże jak coś się wypala to nie ma sensu przedłużać agonii. Zresztą warto wybrać się do prawnika i z nim porozmawiać odnośnie rozwodu. Wielu prawników to bardzo dobrzy psychologowie, którzy będę potrafili nam dobrze doradzić. Przykład to mecenas Budrewicz z Warszawy prawnik, który swego czasu dość mocno mi pomógł w trakcie rozwodu.

 5. #25
  Ofelia
  Senior Member Ofelia is on a distinguished road

  Domyślnie

  Według mnie miłość się nie kończy, po prostu zmienia się. Właśnie czasem ta zmiana jest dla nas kłopotem. Chyba każdy chciałby czuć motyle w brzuchu itp. cały czas, a niestety ten stan trwa według badaczy do 3 lat.

 6. #26
  urszulkaa
  Junior Member urszulkaa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Moja siostra myśli o rozwodzie, ale nie ma żadnych dowodów na zdradę...myślicie, że warto zatrudnić fachowca jak ten Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja?

 7. #27
  magdalenkaa
  Junior Member magdalenkaa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja uważam, że arto walczyć o miłość le trzeba zna granicę. Sama przechodziłąm rzez etap załamania związanego z odejściem swojego faceta, w sumie nadal przechodzę, bo to nie mija z dnia na dzień. Jest ciężko ale trzeba wierzyc w to, że gdzieś na świecie jest jeszcze jakiś człowiek, który będzie kochał i dbał o związek tak jak my. Świat schodzi na psy jeśli chodzi o uczucia ale nie pozwólmy żebyśmy my się takie stawały.

 8. #28
  sylwia4012
  Junior Member sylwia4012 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Urszulkaa moim zdaniem jeśli ktoś chce się rozwieść to pierwsze kroki kieruje do dobrego prawnika. Podpowiedz siostrze, że w Warszawie warto skorzystać z pomocy Moniki Cieślak z Drużbackiej, gdzie prowadzi kancelarię - więcej na kancelaria-cieslak.pl. Na bank podpowie jej jak postępować i jakie dowody gromadzić w sprawie, bo rozumiem, że chce rozwodu z rzeczeniem o winie męża?

 9. #29
  Retica
  Senior Member Retica is on a distinguished road

  Domyślnie

  Najważniejsze, to to, aby obie strony chciały tego samego. Bo jeżeli tylko jedna chce coś naprawić w związku, to nic z tego nie wyjdzie

 10. #30
  Francesca
  Senior Member Francesca is on a distinguished road

  Domyślnie

  trzeba podnieść głowę i iść dalej do przodu. Poboli i przestanie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu


Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.