+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: BioDynamic Breast Analysis - komputerowy system doboru implantów

 1. #1
  IdealWoman
  Administrator IdealWoman is on a distinguished road

  Domyślnie BioDynamic Breast Analysis - komputerowy system doboru implantów

  Każda kobieta marzy o pieknym, kształtnym jędrnym biuście. Ważne, aby nie był za mały ani za duży.
  Powinien być symetryczny i kuszący.
  Podjęcie decyzji o operacji jest tylko pierwszym krokiem, następnym jest wybór rozmiaru 'nowego biustu' a to jest ciężkie zadanie!
  Kobiety często chcą aby ich biusto wyglądał w miarę naturalnie więc nie chcąć przesadzić z rozmiarem starają się dobrać implanty w miarę naturalnych wielokościach, które nie będę 'rzucać sie w oczy' aby piersi nie były na pierwszym planie kobiecej sylwetki, tylko aby ładnie z nią współgrały.
  Jednak z drugiej strony przychodzą wątpliwości.. Czy nie będą za małe?
  Jeżeli już zdecydowałaś się na operacje to najgorszym błędem będzie wzięcie za małych wkładek.
  Późniejszy niedosyt może skutecznie zatruwać życie i ponownie pojawią sie myśli o kolejnej operacji.
  Kobiety, które wiedzą czego chcą, wybierają od razu większe rozmiary, gdyż chcą 'zaszaleć' skoro i tak 'idą pod nóż'. Efektem jest to, że później wyglądają dość nienaturalnie, biust jest czasami za duży i nie pasuje do sylwetki.
  Aby operację uznać za udaną, wielkość biustu musi być idealnie dobra, jest to warunek niezbędny, aby pacjentka czuła się dobrze i wyglądała atrakcyjnie.

  Obecnie wybór rozmiaru implantów piersiowych stał się o wiele łatwiejszy ponieważ, dzięki systemowi komputerowemu BioDynamic Breast Analysis, można dobrać odpowiedni rozmiar piersi pasujący do sylwetki firmy Allergan. Jest to już możliwe w klinice IQ Medica.
  W czasie konsultacji lekarz dokładnie mierzy pacjentke (wzrost, obwód klatki piersiowej itp) a następnie wprowadza dane do komputera. Komputer dobiera najwłaściwszy implant, bez możliwości błędu!
  Dzięki czemu implant nie będzie ani za mały ani za duży!
  Można na monitorze komputera zobaczyć jaki jest efekt takiego komputerowego doboru, następnie lekarz przygotowywuje dla pacjentki wkładki, które zasugerował komputer i wtedy następuje przymiarka.
  Pacjentka wkłada wkładki silikonowe do specjalnego biustonosza i przegląda się w lustrze, dotyka i podjemuje decyzje. Jeżeli uważa, że biust powinien być trochę większy lub mniejszy oczywiście tak też będzie zrobione podczas operaji, jednak warto zasugerować się wynikiem komputerowym, gdyż daje on gwarancję idealnie dobranego rozmiaru biustu.


  Rozmowa z pacjentką IQ Medica, która wypróbowała komputerową wizualizację doboru implantów piersi:

  Jakie są Pani wrażenia po zabiegu powiększania piersi, który przeszła Pani kilka miesięcy temu?
  Agnieszka (35) Jestem bardzo zadowolona, to była dobra decyzja. Z nowym, większym biustem czuję się atrakcyjniejsza i piękniejsza. Piersi są krągłe i wyglądają naturalnie, rezultat jest taki, jaki sobie zaplanowałam. Moje dawne kompleksy zniknęły.

  Co Pani sądzi o komputerowym systemie doboru implantów stosowanym w klinice IQ Medica? Czy to urządzenie okazało się pomocne?
  Tak, jak najbardziej. Przed operacją odwiedziłam kilka gabinetów chirurgii plastycznej, podczas kilku konsultacji lekarze proponowali mi rożne rodzaje i wielkość implantów. Ja sama miałam trochę mieszane uczucia i nie byłam pewna, który wariant będzie dla mnie najlepszy. Potem trafiłam do dr Chomickiej-Jandy w IQ Medica, która zademonstrowała mi komputerową wizualizację i dzięki temu podjęłam świadomą decyzję. Wybrałyśmy implanty, które wcześniej sobie przymierzyłam i które w pełni mi odpowiadały. Uważam, że w kwestii doboru protez sam zmysł estetyczny lekarza i pacjentki może czasem zawieść, przez co efekt operacji może nam nie odpowiadać. Lepiej zastosować taki system komputerowy, który działa w oparciu o bardzo konkretne kryteria.

  IQ Medica


 2. #2
  Morela
  Member Morela is on a distinguished road

  Domyślnie

  To jest rewelacyjne rozwiązanie! Właśnie pisałam o tym w wątku o "domowej przymiarce" to najwiarygodniej obrazuje jak piersi będą wyglądały po zabiegu. I ponieważ to system komputerowy, to eliminuje ryzyko błędów. Na pewno nie będzie efektu za małych albo za dużych piersi dzięki takiej symulacji. Nie wiem czy inne kliniki mają takie wynalazki, ale IQ Medica jest bardzo nowocześnie wyposażona i ma świetnych chirurgów. Teraz mają darmowe konsultacje, więc może warto skorzystać?

 3. #3
  halle
  Senior Member halle is on a distinguished road

  Domyślnie

  Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie z komputerowym doborem wielkości rozmiaru piersi, implantów. Bo moim zdaniem nie ma nic gorszego niż to, że rozmiar, implant jest źle dobrany.
  Słyszałam, albo czytałam, że w tej klinice, o której jest mowa można przymierzyć rozmiar piersi za pomocą specjalnego biustonosza, ale myślę, że takie komputerowe rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze. Morela masz rację dobrze by było skorzystać z takich darmowych konsultacji. jestem ciekawa jakbym wyglądała za większym biustem ??

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.