+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Powiększanie pośladków

 1. #1
  Wera_nika
  Administrator Wera_nika is on a distinguished road

  Domyślnie Powiększanie pośladków

  Jeśli zawsze marzyłaś o powiększeniu pośladków to możesz to zrobić poddając się operacji. Dzięki użyciu implantów twoje pośladki będą miały wymarzony kształt i wielkość.

  Co ciekawe, operacji powiększenia czy tez wymodelowania pośladków często poddają się także mężczyźni. Co oznacza, że nie tylko kobiety chcą mieć ładne i stale jędrne krągłości.
  Powiększenie pośladków dokonuje się na kilka sposobów, między innymi poprzez przeszczep tkanki tłuszczowej (uzyskanej chociażby przy liposukcji >> dowiedz się więcej http://www.idealwoman.pl/korekcje-sy...-i-bioder.html oraz http://www.idealwoman.pl/korekcje-sy...iposukcja.html) oraz właśnie przy pomocy implantów wykonanych z silikonu twardego (rezultaty są naturalne, małe ryzyko wycieku), albo jego miększej formy w torebce.

  Pacjent przed zabiegiem jest mierzony, by dopasować implanty do jego sylwetki. Umieszczane są one wysoko (tak naprawdę nigdy się na nich nie siada) - między powięzią a mięśniem. Blizny powstałe z nacięcia (w fałdzie między pośladkiem a górą uda) powinny zniknąć po roku od operacji. Powrót do siebie, wykonywania codziennych obowiązków wymaga dwóch tygodni rekonwalescencji (u niektórych pacjentów może to potrwać nawet miesiąc). Oczywiście należy zdawać sobie sprawę z możliwości powikłań, trudu dochodzenia do siebie po operacji (nie łatwo będzie siadać, wykonywać codziennie czynności, przez dłuższy czas uniemożliwiony będzie także nadmierny wysiłek) - jednakże później będzie można przez długi czas cieszyć się z wymarzonych pośladków.

 2. #2
  eirene
  Member eirene is on a distinguished road

  Domyślnie

  A jak długo utrzymuje się efekt? Czy te implanty mogą się zniekształcić.. oprócz powikłań jeszcze coś może się zdarzyć??

 3. #3
  Naiwka
  Senior Member Naiwka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Sposób na powiększenie- Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 4. #4
  Wielkomiejska
  Member Wielkomiejska is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja tam bym nie chciała miec wielkiej dupy ;p

 5. #5
  Agness
  Member Agness is on a distinguished road

  Domyślnie

  Nie wiem czy osobiście zdecydowałabym się na taką korekcję tyłeczka. Ciekawa koncepcja. Wszystko jest dla ludzi.

 6. #6
  ReniaSa
  Junior Member ReniaSa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja sobie fajnie poprawiłam wygląd pośladków ćwiczeniami. Jednakże wiem, że niektóre dziewczyny mają z tym problem, jak są płaskie i zero tłuszczyku na pupie to jest problem. Ja nie narzekam ale mogło by być lepiej.

 7. #7
  ilona.raczynska95
  Junior Member ilona.raczynska95 is on a distinguished road

  Domyślnie

  ja wolę umięśniać niż poprawiać

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.