Eris Nanomaska przeciwzmarszczkowo-liftingująca na twarz, szyję i dekolt

Nanomaska przeznaczona jest dla kobiet po ukończonym 50 roku życia a jej działanie polega na osłanianiu DNA komórek skóry oraz ochronie przed procesami starzenia .

Do zastosowania na obszary twarz -szyja – dekolt , dla każdego rodzaju cery .


Rosemary Acid to zamknięty w nano otoczkach kwas rozmarynowy o innowacyjnym działaniu . Chroni przed wolnymi rodnikami rozkładając nad komórkowym DNA skóry ochronna powłoczkę .


Efekt – skuteczne spowolnienie procesów starzenia …


To również intensywne przeciwwstawianie się czynnikom zewnętrznym takim jak zanieczyszczenia środowiska, stres, czy promienie UV, które na co dzień wywołują liczne uszkodzenia skóry a które zwykle dostrzegamy dopiero czasem .
Skóra zyskuje większą na nie odporność , dzięki działaniu osłonnym i ochraniającym .


Dotarcie do najbardziej głębokich warstw naskórka zapewnia HydroVECTOR - zamknięty w nanosferach .


Ma właściwości higroskopijne a w obszarach tych następuje proces zwiększenia jego objętości oraz wypchnięcia skóry od środka czego rezultatem jest spłycenie zmarszczek .


Zaraz po aplikacji preparatu możemy zauważyć natychmiastowy efekt liftingu za sprawą kompleksu składników o działaniu napinająco - ujędrniającym .


Zalecane stosowanie : 2- 3 razy w tygodniu na dzień lub na noc na obszary twarzy, szyi oraz dekoltu . Maskę należy pozostawić aż do kolejnego mycia .


Cena

75 ml / 95 zł

pipi (KM)