Krem na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień
WHITE&BEAUTY – FLOSLEK

Okres letni to chwile kiedy nareszcie możemy cieszyć się słońcem i w pełni korzystać z jego uroków . Należy oczywiście zawsze pamiętać o ochronie skóry i stosować preparaty , które uchronią nas przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych . Nierzadko jednak wielu z nas słońce oraz ekspozycja skóry na jego promienie kojarzy się z mankamentami jakimi są konsekwencje w postaci przebarwień , piegów i różnego rodzaju zmian na skórze .


Najczęściej odpowiedzialność leży po stronie nadmiernej aktywności melanocytów czyli komórek skóry , które wytwarzają pigment . Możesz należeć do tych szczęśliwców u których po ekspozycji słonecznej pojawia się piękna , zdrowo wyglądająca opalenizna jednak u niektórych zdarza się, że melanina (barwnik ) nie rozkłada się równo czego rezultatem są właśnie nieestetyczne plamki .


Nierzadko występowanie takich mankamentów ma związek z uwarunkowaniami genetycznymi . Z wiekiem także nasila się prawdopodobieństwo ich występowania .


Laboratorium FLOSLEK przychodzi z pomocą dla osób mających skłonności do powstawania tego typu zmian na skórze oferując preparat którego regularne stosowanie zmniejszy podatność na ich powstawanie .


Krem na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień z serii WHITE&BEAUTY to innowacyjny produkt , który zabezpiecza skórę przed negatywnym działaniem promieni słonecznych poprzez utworzenie na niej ochronnego filmu .


Działanie jego to również :
  • zapobieganie powstawanie zmian na skórze typu : przebarwienia, piegi, plamy soczewicowe
  • ochrona przed utratą wody z naskórka
  • ochrona przed złym wpływem czynników zewnętrznych takich jak wiatr , zmiany temperatury , zanieczyszczone powietrze

Krem na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień z serii WHITE&BEAUTY to zastosowanie filtrów w 3 rodzajach :
  • mineralnych – odbijających oraz rozpraszających światło , dających skórze doskonałą ochronę przez promieniami UVA oraz UVB
  • chemicznych – stanowiących dodatkową ochronę przed promieniowaniem UVB
  • naturalnego pochodzenia – chroniących skórę oraz pielęgnujących ją


Stosowanie jego poleca się osobom o cerze normalnej , suchej oraz mieszanej skłonnej do powstawania tego typu zmian .
Polecany do zastosowania na obszary ciała takie jak twarz , dekolt , dłonie ale również i inne miejsca narażone na występowanie różnego rodzaju plamek .


Preparat przy regularnym stosowaniu zmniejsza także ryzyko wystąpienia plam starczych .


Krem może być stosowany pod makijaż .


Cena

50 ml / 19 złpipi (KM)