+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Temat: Ogródek na ścianie budynku

 1. #21
  Naiwka
  Senior Member Naiwka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Fajna sprawa, tylko pewnie nie jest łatwo utrzymać takie rośliny na ścianie. Pewnie wymagają one odpowiedniego Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, odpowiedniego nawożenia. Przy hodowaniu takich roślin myślę, że warto by było skorzystać z usług firmy, która doskonale zna się na hodowaniu roślin.

 2. #22
  nadziak
  Member nadziak is on a distinguished road

  Domyślnie

  A czym się różni takie nawadnianie od klasycznego? Ja kupiłam Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja ogrodowy, który sprawdza się do nawadniania całego ogrodu jak i roślin naściennych.

 3. #23
  tania
  Senior Member tania is on a distinguished road

  Domyślnie

  Co powiecie o tych projektach domów - Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja. Mi podobają się bardzo takie mini wille Duża przestrzeń i dom robi wrażenie patrząc na niego.

 4. #24
  vicky0019
  Senior Member vicky0019 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Do ogrodu warto również zakupić drzewka owocowe. W sklepie berry and more można zakupić w dobrych cenach Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, jeżyna sadzonki oraz inne krzewy owocowe. Sprawdźcie.

 5. #25
  bananowa
  Senior Member bananowa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja tam wolę jednak klasyczny ogród ze ścieżką z Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, którą sobie ostatnio upatrzyłam, świeżo skoszoną trawą, pięknymi kolorowymi kwiatami i ciekawymi krzewami owocowymi.

 6. #26
  patrycjaa27
  Member patrycjaa27 is on a distinguished road

  Domyślnie

  No tak tylko o taki ogródek też trzeba dbać o to trochę kosztuje Najlepsze by były jakieś Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, osobiście udało mi się ostatnio zamówić kilka sekatorów w dobrej cenie także mogę przygotować roślinki na zimę

 7. #27
  gładka arystokratka
  Senior Member gładka arystokratka is on a distinguished road

  Domyślnie

  To dużo pracy przed Tobą. Wbrew pozorom zimą jest chyba więcej do zrobienie w ogrodzie niż wiosną. Trzeba wykopać cebulki, dobrze je zabezpieczyć, inne rośliny poprzycinać, pookrywać...

 8. #28
  stasimo
  Junior Member stasimo is on a distinguished road

  Domyślnie

  Zaczęło się od ściany budynku a teraz mam tam normalny ogród z meblami wypoczynkowymi. Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja zapewnił dobre siedzenie a ja pracuje co niedzielę w moim ogródku.

 9. #29
  uszak007
  Senior Member uszak007 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Jeśli o ogrody chodzi, możecie sprawdzić sobie ofertę tej firmy - Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja. Myślę, że warto zlecić takiej firmie wykonanie projektu do ogrodu oraz jego realizację.

 10. #30
  Josephine
  Junior Member Josephine is on a distinguished road

  Domyślnie

  Taki ogródek na ścianie budynku to na pewno cała masa pracy... ale za to jaki efekt! no i jeszcze możliwość pochwalenia się, że zrobiło się to samodzielnie! No po prostu wow, aż chce się pracować sama myślę nad takim ogódkiem, ale koszty są ogromne no i cała masa pracy i czasu którego obecnie niestety nie mam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu


Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.