+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Co sądzicie o tym psychiatrze?

 1. #1
  ptaszek
  Member ptaszek is on a distinguished road

  Domyślnie Co sądzicie o tym psychiatrze?

  Słuchajcie, możecie powiedzieć coś na temat tego psychiatry? Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja bardzo mi na tym zależy.
  Pozdrawiam.

 2. #2
  lady
  Member lady is on a distinguished road

  Domyślnie

  Nie znam tego lekarza, ale mogę ci polecić pana Andrzeja Radzikowskiego, który przyjmuje w Warszawie w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk, która znajduje się na Pradze Południe. To bardzo kompetentny specjalista, a przy tym niezwykle profesjonalny i dyskretny człowiek.
  Kiedyś bardzo pomógł bliskiej mi osobie i do tej pory jestem mu za to wdzięczna.
  Stosuje on w leczeniu zarówno farmakoterapię, jak i psychoterapię, ciągle też pogłębia swoją wiedzę. Często stosuje nowe leki, więc wciąż się rozwija. Wiem, że pomógł już wyleczyć wiele osób, a pewnie jeszcze więcej uniknęło dzięki niemu życia na marginesie społeczeństwa.

 3. #3
  poziomkowa
  Senior Member poziomkowa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja również nie znam, ale bardzo dużo dobrych opinii słyszałam o ośrodku leczenia uzależnień Mental Relax House w Turawie. Warto sprawdzić

 4. #4
  MeegZed
  Junior Member MeegZed is on a distinguished road

  Domyślnie

  Mój pierwszy kontakt z psychiatrą był wtedy, kiedy potrzebny mi był Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja i powiem Wam, że nie było najgorzej. Nie mam zaufania do lekarzy w ogólne, ale wszystko dobrze się skończyło.

+ Odpowiedz na ten temat
Statystyki, katalog stron www, dobre strony internetowe

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.