+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Przedszkole

 1. #1
  tania
  Senior Member tania is on a distinguished road

  Domyślnie Przedszkole

  Do jakiego przedszkola wysyłacie swoje pociechy? Ja znam bardzo dobrą placówkę otwartą w czerwcu w Wawie. Według mnie jest to idealne miejsce dla mojego dziecka - Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja.

 2. #2
  uszak007
  Senior Member uszak007 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja mam zamiar wysłać swojego synka do przedszkola Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja. Jest to przedszkole monitorowane i można oglądać swoje dziecko za pomocą smartfona. Do tego jest tutaj dobry poziom edukacji i opieki nad dziećmi. Przedszkole jest dwujęzyczne i organizowane są warsztaty językowe native speaker. Sprawdźcie.

 3. #3
  bananowa
  Senior Member bananowa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Dziecko zazwyczaj posyła się do przedszkola, które jest blisko miejsca zamieszkania, choć teraz dużo rodziców zwraca też uwagę na jego renomę.

 4. #4
  ejan
  Senior Member ejan is on a distinguished road

  Domyślnie

  Dokładnie też w tym roku pierwszy raz wysyłam moja małą do przedszkola i chyba bardziej stresuję się niż Ona ale na szczęście koleżanka poradziła mi ciekawe czasopismo Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, które stanowi poradnik dla wszystkich rodziców, którzy posiadają dzieci w wieku wczesnoprzedszkolnym.

 5. #5
  Naiwka
  Senior Member Naiwka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Nasze dziecko chodzi do nich: Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja Mają pełny monitoring- dzięki temu wiem, że dziecko jest bezpieczne. Ostatnio wiele słyszy się o zachowaniu przedszkolanek i nauczycielek, więc spoglądając na podgląd w sieci mam przynajmniej pewność, że dziecku nic złego się nie dzieje.

 6. #6
  marysia.co
  Senior Member marysia.co is on a distinguished road

  Domyślnie

  A do jakiego przedszkola wysłać dziecko, które ma zdiagnozowaną za pomocą Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja nadpobudliwość psychoruchową z deficytem uwagi? Wiadomo, że w takich wypadkach dziecko wymaga więcej uwagi i zrozumienia i zastanawiam się czy są przedszkola, które mogą to zapewnić?

 7. #7
  born2beperfect
  Senior Member born2beperfect is on a distinguished road

  Domyślnie

  Myślę, że do normalnego można dziecko wysłać.

 8. #8
  korneliaa
  Member korneliaa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Nam się spodobało takie - Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja. Zwłaszcza te zajęcia sportowe przeważyły o zapisaniu tam synka

 9. #9
  Retica
  Senior Member Retica is on a distinguished road

  Domyślnie

  Wszystko zależy od możliwości finansowych rodziców, aczkolwiek ja jestem zwolennikiem placówek publicznych. Wiadomo jednak, że nie każde dziecko do przedszkola publicznego może się dostać

 10. #10
  Fistaszek
  Member Fistaszek is on a distinguished road

  Domyślnie

  No my się nie dostaliśmy do publicznego. Ale w sumie nie żałuję. Płacę niewiele więcej, a mamy sporo zajęć dodatkowych, dzieci często wychodzą na spacery i do parku... Przychodzą do nich psy na dogoterapię i ostatnio jakiś kameleon :P Syn jest zadowolony i ja też jestem spokojna, bo kontakt rodzic - opiekunki jest fantastyczny i bardzo szybko wyłapują jak coś jest nie tak. Bardzo sobie chwalę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.