+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Studiowanie

 1. #11
  olkkka78
  Senior Member olkkka78 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Wszelkie projektowanie obecnie są dosyć modne i dość opłacalne, jednocześnie nie są to raczej proste kierunki.

 2. #12
  paris
  Senior Member paris is on a distinguished road

  Domyślnie

  Od października zaczynam studia kosmetyczne w Krakowie. Rozglądałam się za mieszkaniami na wynajem na Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja jednak nie wiem która dzielnica jest w miarę bezpieczna. Czy któraś z Was mieszka w Krakowie?

 3. #13
  barbara
  Member barbara is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja zaproponowałabym Ci studia I stopnia (licencjackie) trwające 3 lata na WSB Posiadają oni kierunek który Cię interesuje czyli design w biznesie ale również wiele innych przydatnych w życiu kierunków Przedmioty są dobrane tak, by student mógł w ciągu 6 semestrów nauki zdobyć atrakcyjny zawód i jak największy zasób praktycznych umiejętności.Odwiedź stronę Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja a może znajdziesz coś dla siebie.

 4. #14
  szymikar
  Member szymikar is on a distinguished road

  Domyślnie

  Chcę dostać się na wymarzone studia! Myślę o tym, aby pilnie przygotować się do matury - macie do polecenia jakieś kursy?

 5. #15
  Milen348
  Senior Member Milen348 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja korzystałam ze znakomitych kursów prowadzonych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszwie Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja . To właśnie z ich pomocą oraz wsparciem udało mi się znacznie poprawić moja wiedze i nalezycie zdac mature.

 6. #16
  dorotija
  Member dorotija is on a distinguished road

  Domyślnie

  Okres studiów dla nas wszystkich to mega ważny czas, w dzisiejszych czasach ich ukończenie jest niemal niezbędne Ja najpierw zrobiłam licencjat i magistra z zarządzania, a obecnie jestem na studiach podyplomowych z zarządzania prawem medycznym ( na Mazowieckiej Uczelni Medycznej) . Dużo nauki, ciekawe zajęcia na wysokim poziomie.

 7. #17
  żanet
  Member żanet is on a distinguished road

  Domyślnie

  a co myślicie o Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja jest zapotrzebowanie na ludzi z taką specjalnością?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.