+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Szkoła podstawowa dwujęzyczna Warszawa

 1. #1
  PatrycjaP
  Member PatrycjaP is on a distinguished road

  Domyślnie Szkoła podstawowa dwujęzyczna Warszawa

  Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja - jakie szkoły prywatne dwujęzyczne w stolicy polecacie? Wiem, że do wrzesnia daleko, ale ja już zaczynam się zastanawiać gdzie posłać dziecko, szczególnie teraz gdy będą zmiany...

 2. #2
  Agata
  Member Agata is on a distinguished road

  Thumbs up

  Poczytaj o tym w necie i wybierz najlepszą ofertę.  Polecam zakup oryginalnych i modnych, sportowych butów na Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 3. #3
  MeegZed
  Member MeegZed is on a distinguished road

  Domyślnie

  Dla mnie fajną ofertę ma Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja szczególnie warto zwrócić uwagę na zajęcia z języka angielskiego. Zastanawiam się nad tą szkołą. Myślę, że im zaufam i pośle mojego syneczka.

 4. #4
  vizzka
  Member vizzka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Dobrą opinią cieszy się też Te Vizja. Znajdziecie ją na Ochocie na ulicy Gładkiej. Mój syn jest uczniem 4 klasy i jako rodzic szczerze to miejsce polecam. Odpowiednio wysoki poziom, ciekawe zajęcia dodatkowe, na których dzieci rozwijają swoje zainteresowania, Klasy nie są przepełnione a nauczyciele bardzo angażują się w swoją pracę i zachęcają dzieci do nauki. Codzienne zajęcia z angielskiego na poziomie rozszerzonym, duzo matematyki.

 5. #5
  dorotija
  Junior Member dorotija is on a distinguished road

  Domyślnie

  zerknijcie sobie jeszcze na ofertę polsko-angielskiej szkoły Edison. Znajdzie ją na Wilanowie na ulicy Królewicza Jakuba 69. Wysoki poziom, doświadczeni nauczyciele, bardzo pomocna i komunikatywna pani Dyrektor. Placówka trzyma poziom a dzieci realizuja 1 podstawy programowe.

 6. #6
  born2beperfect
  Senior Member born2beperfect is on a distinguished road

  Domyślnie

  Warto wysyłać dzieci do takich szkół.

+ Odpowiedz na ten temat

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.