+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mieszkanie dla Młodych

 1. #1
  tania
  Senior Member tania is on a distinguished road

  Domyślnie Mieszkanie dla Młodych

  Hej! Moi znajomi szukali mieszkania i wpadła im w oko oferta, którą chcę Wam polecić: Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja - znajdziecie tutaj duży wybór w mieszkaniach, jak i również można starać się o dofinansowanie z rządu. Interesująca oferta, która jest godna uwagi.

 2. #2
  paris
  Senior Member paris is on a distinguished road

  Domyślnie

  Czy te mieszkania spełniają warunki mdm? Chcemy skorzystać z dofinansowania do mdm, ale nie wiemy które mieszkania spełniają te warunki. Na Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja znaleźliśmy kilka dobrych opcji- w przyszłym tygodniu je obejrzymy.

 3. #3
  Naiwka
  Senior Member Naiwka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Jakie domy spełniają wymogi mdm? Czy taki dom- Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja spełni te warunki? Czy możemy dostać dopłatę do wkładu własnego?

 4. #4
  sapran
  Member sapran is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja wolę postawić sobie dom od podstaw niż kupować coś gotowego. Wtedy wiem, że wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyłam. Trzeba tylko Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, cieszącej się zaufaniem klientów.

 5. #5
  born2beperfect
  Senior Member born2beperfect is on a distinguished road

  Domyślnie

  Nie wszystkich stać na budowę domu, która pochłania mnóstwo pieniędzy. Ja właśnie czytam Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, żeby można było na tym trochę zarobić. Myślę, że w tym mieście nie będzie problemów ze znalezieniem kogoś chętnego do wynajmu.

 6. #6
  jowiti10
  Senior Member jowiti10 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Nam naprawde fajne mieskzanie pomogło znaleźć biuro abc dom. Jako ze rynek nieruchomosci w krakowie jest spory, to ciezko było coś samemu znaleźć, takie biuro jest nieocenione!

 7. #7
  Agnes16
  Member Agnes16 is on a distinguished road

  Domyślnie Ubezpieczenie mieszkania

  Piękne mieszkania trzeba jakoś dodatkowo zabezpieczyć i mieć na uwadze dobro swoje i najbliższej rodziny. Najlepiej oprócz standardowych zabezpieczeń, takich jak drzwi antywłamaniowe, skorzystać z zakupu ubezpieczenia mieszkania, które ochroni Twoje finanse w razie zdarzeń losowych. Zobacz jak łatwo możesz porównać polisy mieszkaniowe w jednym miejscu. Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 8. #8
  Domi1987
  Junior Member Domi1987 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Szkoda, że już to wycofali

 9. #9
  MeegZed
  Senior Member MeegZed is on a distinguished road

  Domyślnie

  Tak, ale zawsze możesz później wynająć mieszkanie. Jest spory popyt na Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja który chętnie wynajmują obcokrajowcy. Można na tym ładnie zarobić.
  Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja - portal nie tylko dla rodziców

+ Odpowiedz na ten temat

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.