+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Implant?

 1. #11
  militka
  Member militka is on a distinguished road

  Domyślnie

  A kogo polecacie w Warszawie do zrobienia implantów

 2. #12
  Karina181
  Junior Member Karina181 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Świetni są w Ratyńscy Dental Clinic.Moja koleżanka tam robiła implanty i faktycznie ładnie ma zrobione, oni mająbardzo dobrze wyposażone gabinety i leczą zgodnie ze światowymi trendami,więc warto.

 3. #13
  Milen348
  Senior Member Milen348 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Implanty uzębienia zostały dla mnie wykonane w gabinecie u Adama Popko Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja . Na miejscu uzupełniono ubytki, które dręczyły mnie od bardzo dawna. O takim zabiegu marzyłam od dawna, w końcu braki w uzębieniu są wstydliwe.

 4. #14
  szymikar
  Member szymikar is on a distinguished road

  Domyślnie

  Także i ja zdecydowałam się na implant zęba. Niestety, ale oryginalny ząbek straciłam w wyniku wypadku. Dzięki Bogu, to już za mną! Z pomocą gabinetu Es Dentica Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja udało mi się pozbyć tego kłopotu, na miejscu wstawiono upragniony implant. No i wyglądam znakomicie!

 5. #15
  cziko3
  Junior Member cziko3 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Zabiegi z zakresu protetyki miałem realizowane w gabinecie Dentica Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja , mieszczącym się w Zawierciu. Wpadło mi trochę kasy i uzupełnienie ubytków w uzębieniu było konieczne. Całe szczęście, zabiegi zrealizowano tam należycie a ja mogę znów pochwalić się pięknym uzębieniem.

 6. #16
  olgablu
  Junior Member olgablu is on a distinguished road

  Domyślnie

  Wydaje mi się,że to dwa różne pojecia, ale musiałabyś zapytać dentystę. Jesli chodzi o implanty to mam w tym jakies doświadczenie, bo mam dwa. Oba robione w Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja Efekt jest świetny, sama klinika jest bardzo dobrze wyposazona, a dentyści mili i pomocni

 7. #17
  Marcella89
  Junior Member Marcella89 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Jeżeli ktoś z was jest z Sopotu to polecam skontaktować się z gabinetem Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, który znajduję się na Małopolskiej. Gabinet oferuję kompleksowe usługi stomatologiczne, ortodontyczne, protetyczne w bardzo przystępnych cenach.

 8. #18
  PannaCotta
  Member PannaCotta is on a distinguished road

  Domyślnie

  Jeśli chce się uzupełnić braki w uzębieniu to chyba najlepiej zdecydować się na Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja bardzo dobre implanty wykonują stomatolodzy w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Na stronie centrum znajdziecie wszystkie informacje o tym zabiegu. Oczywiście leczenie dopasowywane jest indywidualnie do każdego pacjenta, dlatego konieczne są wcześniejsze wizyty oraz specjalistyczne badania.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.