+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Implant?

 1. #1
  goodeye
  Junior Member goodeye is on a distinguished road

  Domyślnie Implant?

  Pytanko czy Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja to to samo co implant?

 2. #2
  halle
  Senior Member halle is on a distinguished road

  Domyślnie

  nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że nie, że to nie to samo. Najlepiej byłoby się wybrać do dentysty, żeby ci wytłumaczył, co jest co i jakie są różnice, a jak chcesz więcej informacji na temat implantów to sobie zobacz tutaj Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja znajdziesz potrzebne informacje.

 3. #3
  maciejkaa
  Senior Member maciejkaa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Mój dentysta radzi mi właśnie założyć takie Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja. To faktycznie nie jest bolesne i można się do nich przyzwyczaić?

 4. #4
  Hokus
  Member Hokus is on a distinguished road

  Domyślnie

  To nie to samo Najlepiej dokładnie się zapytać albo przeczytać jakiś fajny artykuł bezpośrednio na stronie jakiegoś dentysty. Zaś jeśli chodzi o dentyste to polecam swojego Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 5. #5
  Reckless
  Member Reckless is on a distinguished road

  Domyślnie

  właśnie najlepiej się wybrać do dobrego specjalisty, bez niego ani rusz. Jeśli chodzi o kwestie związane z implantami dla mnie najlepszy w tym temacie jest dr Tomasz Rozwadowski, bardzo dobry, dokładny z fajnym podejściem do pacjenta.

 6. #6
  Francesca
  Senior Member Francesca is on a distinguished road

  Domyślnie

  Szczerze mówiąc to aż takim specjalistą w tym zakresie nie jestem. Nie wydaje mi się, żeby to było to samo. W moim odczuciu to są różne rzeczy. Dla wyjaśnienia sytuacji polecam Ci zajrzeć do artykułu dotyczącego Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja, myślę że powinien nieco rozjaśnić sytuację.

 7. #7
  paris
  Senior Member paris is on a distinguished road

  Domyślnie

  Czemu od razu nie wybierzesz się do specjalisty? Zobacz: Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja Dentysta na pewno doradzi Ci co będzie dla Ciebie najlepsze.

 8. #8
  Amela
  Junior Member Amela is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja polecam mojego specjalistę z Gliwic protetyka Vita-dent Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja jeśli ktoś jest z okolic to polecam Odpowiedział na wszystkie moje pytania i był bardzo cierpliwy i wyrozumiały.

 9. #9
  lidenka
  Junior Member lidenka is on a distinguished road

  Domyślnie

  moja siostra ma implanta i prawie nie widac xD
  Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 10. #10
  Milen348
  Senior Member Milen348 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Tak jak wspomniała @Lidenka nieco wyżej, implanty w ogóle nie są widoczne. Jak na mój gust jest to także uzależnione od techniki i profesjonalizmu lekarza, który dla nas wykonuje taki zabieg. Dla przykładu, Medidens Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja z Częstochowy wykonali dla mnie niezwykle solidną robotę z zakresu implantologii w związku czym i ja stałam się właścicielką implantów. To był doskonały pomysł.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.