Masaż ciepłymi świecami ERIS


Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris proponują nowy zabieg, który sprawia, że każdy może poczuć się wyjątkowo. Fantastycznie odpręża, jednocześnie wpływając na kondycję i wygląd skóry przez co efekty zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki. Unikalny zabieg Aroma Candle Sense czerpie z właściwości ciepła świec. Po zapaleniu świecy topniejący wosk staje się idealną substancją do przeprowadzenia masażu – ciepłym olejkiem o magicznym zapachu.

W świecach wykorzystywanych do przeprowadzania masażu znajdują się masło sojowe i Shea, olej jojoba, witamina E oraz olejki eteryczne. Otrzymany po rozpuszczeniu olejek działa energetyzująco i doskonale relaksuje. Aromatyczny olej idealnie rozprowadza się na skórze, odżywia ją, nawilża , regeneruje, nadaje gładkość i miękkość.

Zmysły zostają otulone niepowtarzalnym aromatem co zapewnia uczucie ukojenia i zrelaksowania. W zabiegu zastosowany zostaje masaż klasyczny, który doskonale odpręża. Całość uzupełniają nastrojowa muzyka oraz łagodne światło co sprawia, że zabieg przeprowadzany jest pod znakiem spokoju i całkowitego wytchnienia.

Do wyboru są dwa zapachy świecy : zielona herbata i aloes lub figa z brązowym cukrem.

Aroma Candle Sense - Masaż ciepłymi świecami - ErisCzas trwania :
60 min.
Cena:
190 zł