Dermamelan

Przebarwienia skórne to mankament z którym boryka się obecnie wiele osób . Na problem ten może składać się wiele czynników. Przede wszystkim mogą być to przebarwienia mające podłoże hormonalne a także te , które pojawiają się z wiekiem – często będące wynikiem nadmiernego i długotrwałego wystawiania swojego ciała na promienie słoneczne .


Osoby u których wystąpiły szpecące plamy zastanawiają się czy jest skuteczny sposób na ich eliminację , zgłaszając często swój dylemat dermatologowi czy też w gabinetach medycyny estetycznej .

Często proponowanym i bardzo skutecznym nowej generacji preparatem do rozwiązywania tego typu problemów jest następca Cosmelanu – Dermamelan .

(Cosmelan : czytaj tutaj ---- ----> )


Cechuje go przede wszystkim zwiększone stężenie aktywnych składników co ma wpływ n a jego wyższą skuteczność w wybielaniu przebarwień .


Celem programu z użyciem preparatu Dermamelan jest usunięcie szpecących przebarwień i plamek oraz osiągnięcie efektu gładkiej i pełnej blasku skóry .


Dermamalan jest to preparat o działaniu intensywnie depigmentacyjnym a program kuracji indywidualnie dostosowuje się do potrzeb pacjenta , przede wszystkim fototypu jego skóry .


Zalety i właściwości Dermamelan


Zastosowanie preparatu Dermamelan stanowi obecnie najskuteczniejszą formę kuracji w pozbyciu się wszelkich przebarwień i plamek , dostępną na naszym rynku . Eliminuje wszelkie mankamenty w postaci przebarwień hormonalnych (chloasma, melasma ) znamiona barwnikowe, przebarwienia będące wynikiem nadmiernego opalania, wszelkie małe plamki i piegi .


Cechy preparatu to także …

  • wysoka skuteczność
  • bezpieczeństwo stosowania
  • zawartość czynników rozjaśniających o działaniu natychmiastowym
  • stymulacja kolagenu i elastyny
  • zmniejszanie wydzielania łoju
  • zwężenie porówRedukcję plam ( o 95 % ! ) obserwuje się w 99 % przypadków !


Programowi z użyciem Dermamelan poddawać się można bez względu na porę roku .


Kuracja


Terapia mająca na celu eliminację przebarwień przebiega dwuetapowo . Jest to zabieg wykonany w gabinecie lekarskim oraz kuracja domowa .

Pierwszym etapem , który wykonuje lekarz jest oczyszczenie skóry pacjenta oraz odtłuszczenie jej .
Kolejny , podstawowy etap to nałożenie maski w kolorze brudnego różu .


Z tak zaaplikowaną maską należy udać się do domu i zmyć ją po 3- 7 godzinach (pod bieżącą wodą ) – czas ten jest wcześniej ustalony , a zależny od fototypu skóry .

Kuracja domowa polega na stosowaniu przez kilka miesięcy Dermamelan 2. Krem ten ma działanie podtrzymujące efekty zabiegu . Posiada również właściwości odżywiające, nawilżające, oraz wysoki filtr słoneczny chroniący przed promieniowaniem UV . Pomaga także w eliminacji przebarwień i plamek jak również zapobiega hiperpigmentacji .
Krem wygładza, normalizuje wydzielanie łoju i zamyka pory skórne .


Po zabiegu obserwować możemy zaczerwienienie na skórze, reagować może ona niewielkim pieczeniem czy też napięciem – objawy te są całkowicie normalne .Cena

(zabieg + krem )

około 1600 zł

pipi (KM)