Beauté AromatiqueW codziennym zabieganiu często zapominamy jak ważne jest podarowanie sobie kilku wolnych chwil na odpoczynek . Zwolnienie tempa choć na moment potrafi zdziałać cuda - zrelaksować ciało i duszę , dodać energii i optymizmu , sprawić , że złe myśli pójdą w zapomnienie ...


Doskonałe chwile wytchnienia z powodzeniem gwarantują nam przeróżne zabiegi wykonywane w profesjonalnych gabinetach a oparte na aromaterapii oraz wykonywaniu relaksującego masażu.


Nie ma zatem nic wspanialszego jak relaks połączony z dodaniem blasku swojej urodzie – taką niewątpliwą przyjemność oferuje marka Mary Cohr poprzez Beauté Aromatique .


To 50 minut tylko dla ciebie , podczas których poprawi się twoje samopoczucie, poczujesz wspaniałe odświeżenie , a skóra nabierze promienności .


Wykonanie tego unikalnego zabiegu oparte jest na dobraniu przez wykonującą go kosmetyczkę kompozycji dwóch olejków esencjonalnych dopasowanych specjalnie na oczekiwania twojej skóry .Zaaplikowane zostaną one podczas niezwykle relaksującego, przyjemnego masażu twarzy gdzie spotyka się kilka jego technik m.in. refleksologia , shiatsu czy uciskowa .


Skóra po masażu odczuwa komfortowe ukojenie co daje rezultat lepszego dotlenienia oraz odżywienia jej .

Kolejny krok po masażu to aplikacja specjalnie skomponowanej na indywidualne potrzeby skóry klientki , maski pielęgnującej z czystych roślinnych koncentratów.


Zabieg kończy się nałożeniem serum pielęgnacyjnego marki oraz kremu .Czas trwania

50 minut

Cena

110- 150 zł


pipi (KM)