Beauté Lifting
Czy codzień rano przyglądasz się swojej twarzy z niezadowoleniem ? Podczas makijażu tuszujesz kolejne zmarszczki makijażem ale efekt wciąż nie budzi twojej satysfakcji ?


Marka Mary Cohr ma czarodziejską kosmetyczną różdżkę na twoje problemy !


Jeśli pragniesz aby twoja skóra odzyskała dawne , napięcie, została uelastyczniona , odżywiona a zmarszczki stały się mniej widoczne skorzystaj z Beauté Lifting - zabiegu z morskim kolagenem .


Działa on na trzech poziomach , takich jakie właśnie potrzebuje twoja skóra czyli:


… rewitalizacji

… ujędrnienia

… naprzeciw zmarszczkom
Co odpowiada za młody wygląd twojej skóry , jej elastyczność , jędrność, witalność ? To kolagen i elastyna - zabieg bazuje na powodujących stymulację produkcji tych białek – fitohormonach a także chitynie i prekoncentracie życia komórkowego .


Rozpoczyna się od oczyszczenia skóry oraz wykonania peelingu .

W kolejnym kroku kosmetyczka aplikuje Intra Dermo Lift na każdą niechcianą zmarszczkę .


Następnie podczas Beauté Lifting wykonywany jest unikalny masaż przy wykorzystaniu Koncentratu Życia Komórkowego , (bogactwo witamin , aminokwasów ) - który zostaje specjalnie dostosowany do zabiegu , czego celem jest dotarcie to każdej zmarszczki mimicznej a także strefy , która narażona jest na powstawanie linii , zmarszczek itp.


Po masażu każdej zmarszczki , na skórze twarzy klientki zostaje wykonany rewitalizujący masaż obszaru twarz – szyja – dekolt.

Za zakończenie następuje aplikacja kolagenowej maski Elastomasque z zawartością protein pszenicy . Po 20 minutach zostaje ona usunięta – ściągnięta jak druga skóra .


Rezultatami zabiegu możemy cieszyć się już po pierwszym jego wykonaniu .Beauté Lifting - Efekty zabiegu
  • spłycenie zmarszczek
  • lepsze napięcie skóry
  • poprawa nawilżenia
  • młodzieńcza promienność
  • nadanie witalności


Beauté Lifting - aby zafundować swojej skórze dawkę „uderzeniową „ poddaj się 3 zabiegom w ciągu 9 dni .


Czas trwania

60 – 70 min


Cena

1 zabieg

150 zł

pipi (KM)