SkinMat Control

Program normalizujący dla cery tłustej i mieszanej

Cera tłusta i mieszana wymaga zwiększonej uwagi i pielęgnacji , specjalnie do niej dostosowanej . Naszym celem jest jak najlepsza kondycja skóry, doskonałe jej oczyszczenie, zmniejszenie tendencji do pojawiania się różnego rodzaju niedoskonałości .

Pielęgnacja w domowym zaciszu zwykle nie przynosi w pełni zadowalających efektów , na skórze wciąż zauważamy wypryski , krosty, zaskórniki , czasem też miejscową jej szorstkość i przesuszenie – przy cerze mieszanej .SkinMat CONTROL to zabieg stworzony i proponowany przez ekspertów kosmetycznych instytutów Dr. Irena Eris , stanowiący kurację normalizującą dla cery tłustej oraz mieszanej .


Poleca się go osobom młodym , borykającym się z problemem cery skłonnej do nadmiernego wydzielania sebum . To również program dla osób w dojrzałym wieku , o cerze wymagającej regeneracji .


Zalecana kuracja SkinMat CONTROL to 4- 6 zabiegów . Poprawia kondycję skóry , sprawia , że jest oczyszczona , powoduje , że ma mniejszą skłonność do pojawiania się na niej niedoskonałości.


Oprócz oczyszczenia skóry w zabiegu zastosowane zostaje wprowadzenie w jej głąb jonów cynku i miedzi za pomocą sono- lub jonoforezy .

Wpływają one znacznie na regulację pracy gruczołów łojowych , biorą również znaczny udział w zatrzymaniu trądzikotwórczego procesu.

Przeciwzapalne działanie daje obecność prowitaminy B5.


SkinMat CONTROL - program normalizujący dla cery tłustej i mieszanej - rezultaty
  • zmatowienie skóry (co potwierdziło 100 % badanych ! )
  • regulacja pracy gruczołów łojowych
  • redukcja wydzielania serum
  • zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów
  • zmniejszenie liczby zmian trądzikowych ( nawet 3 krotne )
  • lepsze nawilżenie , uelastycznienie , wygładzenie skóry (potwierdzone przez 100 % badanych )


Czas trwania
1,5 h

Cena
245 zł
pipi (KM)