Mint Slim


Tak wiele kobiet posiada mankament w postaci cellulitu , że niejednokrotnie spotykamy się z wypowiedziami tych odważniejszych , które śmiało proponują by pogodzić się z tym defektem kosmetycznym i na zawsze przestać irytować się nierównościami swojej skóry . Skoro co najmniej połowa kobiet ma te same problemy skórne – może warto się z tym pogodzić i pomyśleć , że „nie jestem jedyna „ …. ?


Trudno jednak zaakceptować cellulit i przestać toczyć walkę o gładką skórę – tzw. pomarańczowa skórka wygląda naprawdę nieestetycznie zatem zwykle po fazie buntu każda kobieta wraca do poszukiwań złotego środka na aksamitną , jędrną skórę , bez cienia jakichkolwiek pofałdowań .

Jeżeli Ty nie chcesz godzić się na nieefektowne objawy cellulitu marka Eris proponuje Mint Slim – zabieg z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań – profesjonalnych , innowacyjnych preparatów wraz z wykorzystaniem tradycyjnych urządzeń oraz opracowanych specjalnie technik masażu .

Polecany zwłaszcza w okresie letnim , ze względu na jego chłodzące właściwości .

Zabieg możliwy do zastosowania również u osób , które mają problemy z pękającymi naczynkami ,obrzęki czy żylaki co jest zwykle przeciwwskazaniem do termicznych zabiegów.Profesjonalne preparaty z serii Prosystem wykorzystane w zabiegu :

Maska chłodząca

Rewitalizację, intensywne nawilżenie na długo , wygładzenie oraz zmniejszenie zaczerwienień naskórka zapewniają zawarte w masce Morskie polisacharydy . Działają także pobudzająco na syntezę kolagenu , co ma wpływ na uelastycznienie skóry . Efekt chłodzenia i odświeżenia daje zawartość mentolu .

Balsam antycellulitowy

Preparat o bardzo szerokim spektrum działania , na co wpływ ma bogata zawartość aktywnych substancji .
Kojąco , łagodząco na podrażnienia a także uspokajająco działa Olejek z passiflory .
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy arabskiej zawiera nieocenione związki , mające wpływ na hamowanie wnikania tłuszczu do komórek , zapobiegając jego tworzeniu się oraz magazynowaniu .

Na stymulację procesów spalania tłuszczów oddziaływanie ma również bogaty w kofeinę i teobrominę - ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego.Mint Slim – przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się przygotowaniem ciała klientki do zabiegu . Strefy ciała zmyte są preparatem kondycjonującym a kolejny krok to złuszczanie przy użyciu cukrowego peelingu lub peelingującego musli .

Następny etap to drenaż limfatyczny . Zostaje on wykonany ręcznie, kiedy to wykorzystany zostaje krem do masażu z arniką lub poprzez aparat do elektrostymulacji Ionto Comed.
Celem masażu jest udrożnienie , poprawa przepływu limfy a także oczyszczenie skóry . Stanowi on także przygotowanie do najważniejszej części Mint Slim .

Po drenażu limfatycznym kosmetyczka przechodzi do nałożenia balsamu antycellulitowego po czym następuje aplikacja Chłodzącej maski antycellulitowej wymieszanej z Płynem aktywizującym.
Ciało następnie okryte zostaje folią na 30 minut a klientka powinna w tym czasie odczuwać chłodzące, przyjemne działanie maski . W tym etapie klientka spodziewać może się również masażu dłoni z użyciem kremu rozjaśniającego .

Kiedy maska zostaje ściągnięta przychodzi czas na ostatni etap zabiegu którym jest 15 minutowy masaż z użyciem Balsamu chłodzącego antycellulitowego .
Mint Slim – efekty zabiegu
  • poprawa kondycji i wyglądu skóry
  • intensywne nawilżenie
  • natłuszczenie
  • eliminacja cellulitu
  • zapobieganie tworzeniu się cellulitu
  • aksamitne wygładzenie ciała


Czas trwania
90 min

Cena
250 - 275 zł

pipi (KM)