+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: własny biznes z exportem

 1. #1
  uszak007
  Senior Member uszak007 is on a distinguished road

  Domyślnie własny biznes z exportem

  Wpadłam ostatnio na pomysł exportu towarów za granicę, ponieważ jak się okazuje wiele w PL jest tańszych produktów niż np w Niemczech. A więc postanowiłam otworzyć taką firmę. Miała jednak problem z znalezieniem firmy księgowej która podejmie się takiej sprzedaży, aż w końcu mi się to udało i znalazłam firmę Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja która się tego podjęła. A wy co myślicie o takim interesie ?

 2. #2
  edama
  Junior Member edama is on a distinguished road

  Domyślnie

  Czemu nie? Jeśli nie masz najmniejszych wątpliwości, że to wypali. Moje biznesy bardzo często spotykały się z krytyką, zwłaszcza na początku, jednak na krytyka mnie w żaden sposób nie zniechęcała. Pamiętaj o tym, że to Ty będziesz prowadził ten biznes, nie Twoi znajomi...
  Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 3. #3
  Naiwka
  Senior Member Naiwka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Każdy pomysł jest dobry- najważniejszy jest sposób realizacji pomysłu. Zajrzyj sobie tutaj: Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja Oni udzielają wskazówek jak zarządzać firmą, by mieć z niej zyski.

 4. #4
  patrycjaa27
  Member patrycjaa27 is on a distinguished road

  Domyślnie

  A mogę dopytać z jakiej księgowości korzystacie? nie wiem czy np. taki Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja by wystarczył? ktoś ma doświadczenie w tym temacie?

 5. #5
  PannaCotta
  Member PannaCotta is on a distinguished road

  Domyślnie

  A co z reklamą ? Według mnie jak ma się małą firmę to nie ma co inwestować dużej kasy w reklamę. Ja dane swojej działalności wrzuciłam do spisu Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja . Szybko i za darmo.

 6. #6
  born2beperfect
  Senior Member born2beperfect is on a distinguished road

  Domyślnie

  A taki wpis coś daje? Lepiej pomyśleć o reklamie w Internecie.

 7. #7
  paris
  Senior Member paris is on a distinguished road

  Domyślnie

  Przy większej sprzedaży, może przydać się system crm. Zobacz: Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja System crm pomoże w relacjami z klientami, pomoże również w uporządkowaniu procesu sprzedaży.

 8. #8
  majka34
  Junior Member majka34 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Teraz jest wiele biznesów, ja bym trochę się bała takich biznesów z eksportem, bo różnie bywa. Jednak trzeba tutaj dobrze wszystko analizować. Warto zainwestować w jakiś audyt Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja , wtedy dowiesz się dokładnie gdzie tkwi problem

 9. #9
  ela677
  Junior Member ela677 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Na pewno przyda Ci się dobry program do faktur i dokumentów online. Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja nie tylko przeliczy waluty i przetłumaczy na język obcy, ale też jako jedyny wygeneruje plik JPK.

 10. #10
  Babcia_Jadzia
  Junior Member Babcia_Jadzia is on a distinguished road

  Domyślnie

  Za to ja też uważam, że dobrze by było mieć wtedy jakiś dobry produkt, by jednak się wypić na szczyt. A są takie firmy jak ta Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja które opracowują dla swoich klientów nowe produkty.

+ Odpowiedz na ten temat

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.