+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Pomniejszenie piersi

 1. #1
  marietka
  Junior Member marietka is on a distinguished road

  Domyślnie Pomniejszenie piersi

  Dziewczyny, mam miseczkę G/70 - mówiąc szczerze nienawidzę swoich piersi, są wielkie, ciężkie i wyglądam jak bufetowa z takimi balonami. Marzy mi się zmniejszenie biustu do miseczki D, ale słyszałam, że taka operacja jest bardzo bolesna (o wiele bardziej niż powiększanie). Coś słyszałyście na ten temat?

 2. #2
  Wera_nika
  Administrator Wera_nika is on a distinguished road

  Domyślnie

  Każda operacja wiąze się z bólem. Może mieć nieprzyjemne skutki uboczne. Ale jeśli jesteś pewna, że tego chcesz to nie myśl o bólu tylko o efekcie końcowym.

 3. #3
  stylisha
  Member stylisha is on a distinguished road

  Domyślnie

  To prawda, że każdy taki zabieg wiąże się z jakaś dawką bólu. Według mnie jeśli masz taki problem to warto na początek wybrać się na konsultacje do odpowiedniość specjalisty, który doradzi najlepsze rozwiązanie i pomoże podjąć decyzje. Na stronie tego wrocławskiego dr Kratochwila jest dość sporo na ten temat, zobacz sobie Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 4. #4
  Kitek
  Junior Member Kitek is on a distinguished road

  Domyślnie

  Oczywiście, że każde operacje wiążą się z bólem oraz ryzykiem utraty zdrowia. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się dwa razy przed podjęciem takiej decyzji. Na pewno musisz dokładnie sprawdzić gabinet, w którym chcesz podjąć się zabiegu.

 5. #5
  LadyK
  Member LadyK is on a distinguished road

  Domyślnie

  dobry gabinet to podstawa, w końcu trzeba mieć pewność , że oddajemy swoje zdrowie, a czasami i życie w dobre ręce, tak jak stylisha słyszałam same pozytywne opinie o dr Kratochwilu, od lat zajmuje sie operacjami plastycznymi i zna się na rzeczy , także sprawdz sobie jego stronę chirurgia-plastyczna.info.pl

 6. #6
  magda25
  Member magda25 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Wybór chirurga to rzeczywiście ważna sprawa, tyle się słyszy o różnych partaczach, więc zawsze trzeba wypytać o dyplomy i kwalifikacje Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

 7. #7
  Klinika Promienista
  Junior Member Klinika Promienista is on a distinguished road

  Domyślnie Pomniejszanie piersi

  Szanowni Państwo,

  jednym z atrybutów kobiecości z pewnością są piersi, dlatego też dla poczucia własnego piękna i podniesienia samooceny wiele pań postanawia operacyjnie poprawić ich wielkość, kształt, proporcje czy też profil. Przed zabiegiem powiększania piersi, po dokładnej analizie badań, wywiadzie lekarskim, ocenie budowy anatomicznej piersi i wykonaniu pomiarów, chirurg razem z pacjentką podejmuje decyzję dotyczącą wielkości i kształtu biustu. Istnieją różne rodzaje implantów – wypełnione żelem silikonowym lub roztworem soli fizjologicznej. Są one również zróżnicowane pod względem kształtów i rozmiarów. Wybrać można implanty okrągłe, które powodują efekt pełności biustu lub anatomiczne – przypominające kroplę łzy, które odzwierciedlają naturalny profil piersi.
  Możliwe jest też zmniejszenie zbyt dużych piersi, które obciążają kręgosłup, powodują bóle pleców, ramion, kończyn górnych, deformację klatki piersiowej. Korekta biustu pozwala na zminimalizowanie lub całkowite usunięcie takich dolegliwości. Przed zabiegiem piersi zostają dokładnie zmierzone, a przebieg nacięć rysuje się na skórze. Na podstawie rysunku usuwa się fragmenty skóry, trzony gruczołu sutkowego oraz tkanki tłuszczowej.

  Zespół poznańskiej Kliniki Promienistej

 8. #8
  Borkowiec
  Junior Member Borkowiec is on a distinguished road

  Domyślnie

  Moja żona robiła sobie taką operację w krakowie u Roberta Małka: Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja i muszę powiedzieć, że wyszło naprawdę fajnie. Żona też naprawdę zadowolona

 9. #9
  MeegZed
  Senior Member MeegZed is on a distinguished road

  Domyślnie

  Moim zdaniem taka Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja to nic złego i może nam pomóc pozbyć się kompleksów, więc jeśli tylko nie ma medycznych przeciwwskazań, a czujemy dyskomfort z tego powodu to radzę się nie zastanawiać.
  Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja - portal nie tylko dla rodziców

+ Odpowiedz na ten temat

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.