+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Depilacja okolic intymnych

 1. #11
  Milen348
  Senior Member Milen348 is on a distinguished road

  Domyślnie

  Depilacja za pomocą specjalistycznego lasera jest zdecydowanie najskuteczniejszym pomysłem. Za sprawą CNR-MED Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja także i ja zostałam poddana tego typu, fachowemu zabiegowi. Okazał się on znacznie skuteczniejszy od klasycznej depilacji woskiem, ale i przyjemniejszy.

 2. #12
  sanna
  Junior Member sanna is on a distinguished road

  Domyślnie

  Depilacja laserowa to świetna rzecz, z tym, że zdecydowanie trzeba wybierać sprawdzone miejsca ponieważ bardzo łatwo można się przejechać na niesprawdzonym salonie.

 3. #13
  szymikar
  Member szymikar is on a distinguished road

  Domyślnie

  Od dawna nie depiluję się na własną ręke, gdyż zadanie te wykonują dla mnie Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja . Wychodzi im to niezwykle sprawnie i fachowo, dzięki czemu nie mam o co sie martwić. No i jest to znaczna oszczędność czasu, Taka depilacja w zupełności mi pasuje!

 4. #14
  madźka
  Junior Member madźka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Zdecydowanie warto skorzystać z depilacji laserowej. Nie myślałam, że aż tak zadowolona będę z serii zabiegów. Ale naprawdę wszystko jest tak jak powinno być. Skóra jest gładka, zero wrastających włosków czy podrażnień. Zabiegi depilacji laserowej robiłam w Warszawie w Aby zobaczyć link musisz się zarejestrować: Rejestracja

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.