+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Top Model 3

 1. #1
  pipi
  Senior Member pipi is on a distinguished road

  Domyślnie Top Model 3

  Top Model 3 ?


  Wiele z nas niecierpliwie oczekuje jakichś informacji na temat kolejnej edycji programu Top Model . Jednak czy 3 edycja tego niezwykle popularnego i budzącego duże emocje show w ogóle się odbędzie ?

  Widzowie a podkreślmy tu , że oglądalność sięgnęła 3 mln z pewnością nastawiają się , że w ciągu kilku miesięcy usłyszą informacje o nowych odcinkach . Co stoi na przeszkodzie aby to życzenie się spełniło ?

  Otóż z udziału w programie , z powodu braku czasu , zrezygnowała modelka Anja Rubik , odeszli również towarzyszący jej sponsorzy . Jurorzy Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński dostali natomiast swój program zatem okazało się , że nie wiążą planów z Top Model . Dowiadujemy się także , że i Karolina Korwin -Piotrowska nie wyraża w związku z tym chęci udziału w show. Skoro obsada programu odchodzi to czy są jeszcze jakiekolwiek szanse na nową 3 edycję Top Model ?

  Stacja TVN zarobiła na programie 30 mln zł , wiele jego fanów żyło dosłownie od środy do środy – czy uważacie , że to możliwe aby tak po prostu skończyło się na 2 edycjach ?


  Ostatnio edytowane przez pipi ; 02-19-2012 o 13:22

 2. #2
  Kwiatuszek
  Junior Member Kwiatuszek is on a distinguished road

  Domyślnie

  a skad info ze wolinski i tyszka odchodza?

 3. #3
  Anik
  Member Anik is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ostatnio widziałam reklamę castingu więc chyba jednak bedzie kolejna edycja

 4. #4
  Wera_nika
  Administrator Wera_nika is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja już ostatniej nie oglądałam, więc na kolejną nie czekam jakoś z niecierpliwością. Ech, mogliby już coś nowego widzom zaproponować, a nie ciągle tylko to samo w kółko i 1500 edycji, ech.

 5. #5
  Kinka
  Junior Member Kinka is on a distinguished road

  Domyślnie

  Ja w prawdzie oglądałam 2. edycję ale zastanawiam się czy 3. jest potrzebna. Nie mówię o tym pod kątem oglądalności programu, ale patrząc na późniejszą karierę modelek. W ogóle o niech nie słychać (przynajmniej ja nie słyszę). Ostatnio tylko widziałam, że Oliwia Downar z drugiej edycji współpracuje z Perfect Beauty, a wcześniej promowała Złote Tarasy chyba. Zastanawiam się więc po co wydawać tyle pieniędzy na program, skoro karierę robią nieliczne dziewczyny.

 6. #6
  Wera_nika
  Administrator Wera_nika is on a distinguished road

  Domyślnie

  Wcześniej gdzieś słyszałam, że ma być, że Castingi się rozpoczęły, a ostatnio w prasie widziałam nagłówki, że nie będzie, bo główny sponsor się wycofał. Więc teraz nie wiem?! Będzie czy nie będzie? JA z pewnością do widzów nie dołączę. Pozdrawiam

 7. #7
  miastowa
  Junior Member miastowa is on a distinguished road

  Domyślnie

  Jest oficjalna informacja, że programu nie będzie. Ja żałuję, bo lubiłam się zrelaksować przed komputerem i pośmiać z ich głupoty

 8. #8
  marchewkowa
  Junior Member marchewkowa is on a distinguished road

  Domyślnie

  coo? nie będzie, ale jak to? ;(((

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.