Fito-Immuno Care

Firma Norel zarządzana od ponad dwudziestu lat przez dr Krystynę Wilsz znana jest ze swojej innowacyjności i oryginalności .

Dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu i wspaniałej tradycji korzystać możemy z doskonałych kosmetyków oraz profesjonalnych zabiegów do twarzy i ciała .

Fito-Immuno Care jest zabiegiem typu anti – age polecanym dla kobiet z cerą dojrzałą pragnących opóźnić procesy starzenia a także dla młodych kobiet które zauważyły u siebie owe procesy przedwcześnie .

Obok cery dojrzałej , z widocznymi oznakami mijającego czasu wskazaniami do jego wykonania są potrzeba intensywnej regeneracji , ujędrnienia czy wzmocnienia jej . To także zabieg dla kobiet których problemem jest cera naczynkowa .

Warto zdecydować się na niego gdy nasza skóra wymaga wzmocnienia po ekspozycji na promienie słoneczne - czy to solarium czy beztroskim plażowaniu .


Zabieg eliminuje toksyny i intensywnie regeneruje skórę . Zauważamy tu efekty w postaci spłycenia , wygładzenia zmarszczek oraz uelastycznienia i ujędrnienia skóry .

Fito-Immuno Care wzmacnia funkcje immunologiczne skóry dzięki ki intensywnemu działaniu antyoksydacyjnemu .

Cera rozjaśnia się , następuje zdecydowana poprawa jej kolorytu .

Fito-Immuno Care wykonywany jest na obszarze twarzy , szyi oraz dekoltu .


Polecana jest seria 6 zabiegów wykonywanych dwukrotnie w ciągu tygodnia .Czas trwania

90 min


Cena orientacyjna

170 zł

Zobacz również …


Norel
Fito - Immuno Care


Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy
39 zł / 50 ml

pipi (KM)